Den č. 14 - Samolepky na okno

28. září 2016 v 17:07 | Vapřobáci |  Dekorace

Dnes se zaměříme na výzdobu. Do vánočních motivu nemusíte upravit pouze váš stůl nebo nábytek, ale rozzářit můžete také vaše okna!Ano, dnes se zaměříme na samolepící fólie do oken, které z obyčejného skla udělají sklo vánoční.
Na trhu již dnes máte tisíce různobarevných samolepek různých tvarů a motivů. My si ukážeme ty nejzajímavější!

Klasické staročeské motivy


Pokud slavíte Vánoce jako vaši předci a snažíte se dodržovat tradice a jiné krásné věci, může se vám hodit tento web, na kterém právě takové typy samolepky naleznete. Vybrat si můžete typickou zasněženou vesničku, nebo pěknou řádku rampouchů, které vám budou viset na oknech.

Vkusné moderní motivy


Možná hledáte moderní vločky, ozdoby, hvězdičky či stromečky, které ale nepřesahují hranici vkusu a rozhodně nejsou kýčovité. Zda vám tedy takové padly do oka, koukněte se sem. Výhodou některých těchto samolepek je jejich několikanásobné využití - můžete je totiž sloupnout a schovat si je i na další zimu!


Drobné dětské motivy


O Vánocích ale jistě myslíte i na své malé ratolesti. Zalíbit se jim můžou tyto dekorativní fólie s drobnými vánočními postavičkami a předměty, které mohou ozdobit dětský pokoj.

Pestré motivy


Posledním naším tipem jsou barevné samolepky, které rozveselí každé okno. Obrázky jsou designově moc povedené a pokud se zalíbí i vám, určitě si rozklikněte tuto stránku!Doufáme, že jsme se vám postarali o pěknou inspiraci, ve které jste si každý našel to své.
Zítra, tedy ve čtvrtek, budeme samozřejmě pokračovat. Ukážeme si, jak si jednoduše vyrobit papírovou dekorační vločku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ondřej Ondřej | E-mail | Web | 23. dubna 2017 v 16:15 | Reagovat

Pěkný den,
líbí se mi článek o samolepkách. Protože interiérové dekorace jsou blízké mému oboru, dovolil bych si vám nabídnout slevu 10% na všechny samolepky na zeď na e-shopu https://www.sansa.cz. V košíku zadejte kód LBW2017.
Samolepky na zeď lze také lepit na okno a můžou tedy být vítanou alternativou výše uvedeným příkladům.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama