Den č. 15 - Papírové vločky

29. září 2016 v 21:10 | Vapřobáci |  Výroba

Pro dnešek zůstaneme u dekorací. V minulém díle jsme za samolepky utráceli, dnes si tedy vyrobíme sněhové vločky sami a levně!Co budeme potřebovat?


Pro výrobu papírových vloček budeme potřebovat samozřejmě papír, který může být i barevný tak, aby nám ladil ke zbytku našich dekorací, a nůžky, nejlépe drobné a opravdu ostré, abychom mohli tvořit precizní vzory.


Jak budeme postupovat?


Vezmeme si papír formátu A4, ze kterého si uděláme čtverec, jenž přeložíme dvakrát napůl, čímž nám vznikne menší čtverec, se kterým budeme pracovat.
Tento čtverec má samozřejmě čtyři rohy z něhož jeden z nich je tzv. volný, což znamená, že ho můžeme rozdělit na čtyři papíry, které nejsou spojené. My tento roh obloukem zastřihneme čímž získáme kornoutový tvar.
A nyní je vše již jen o vaší fantazii. Vemte do rukou nůžky a stříhejte! My doporučujeme co nejdrobnější obrazce, které se nám na konečné vločce promítnou nejlépe. Dávejte si ale pozor na to, abyste nepřestřihli jednu celou stranu, čímž by se nám vločka ropadla!Jednoduché vločky z papíru nám již zdobí pokoje a my se zítra posuneme dále.
K vánocům patří různé vůně, že?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama