Den č. 6 - Vánoční knihy

20. září 2016 v 22:50 | Vapřobáci |  Tipy

Pokud jste již s krmítkem hotoví, můžete se vrhnout na knížky s vánoční tématikou. Těch je na pultech opravdu hodně, a my jsme vám proto výběr ulehčili. Jaká stojí za přečtení? To vše se dozvíte v dnešním článku!Záměrně jsme nevybírali klasické romány, které se odehrávají v době Vánoc, ale pouze knihy, které vám prakticky pomohou s tím, utvořit si společně ty nejhezčí svátky, které jste kdy zažili.

Jak přežít Vánoce a nezbláznit se

Kniha ze série taháků pro dospělé se stala inspirací i nám při tvorbě tohoto blogu. Kniha vás provede přípravami na oblíbené svátky již od předvánočního úklidu přes adventní období až ke Štědrému dnu. Poradí vám, jak správně vybrat dárky pro své blízké, jak prostřít slavnostní tabuli a jak vybrat toho správného kapra. To vše se mimochodem dozvíte postupem času i na našem blogu!Velká kniha vánoční

Publikace plná kreativních nápadů, které ozdobí váš byt během adventu. Krok po kroku vám kniha ukáže, jak si vyrobit domácí stojan na svíčku, jak složit ubrousky na prostřený stůl nebo i jak zabavit malé ratolesti při pečení cukroví.


Vánoce - původ, zvyky, koledy, hry a náměty

Posledním titulem je asi nejvíce dětská kníha z našeho tříčlenného výběru. Jak již název napovídá, naučí vás a vaše dítka hry spojené s narozením Ježíška, vysvětlí vašemu malému sourozenci, proč vlastně v prosinci něco slavíme, a v neposlední řadě skýtá několik typických vánočních koled a básniček.Naše TOP3 je u konce. Máte doma jiný vánoční klenot, který vám s přípravou vždy pomůže? Podělte se o svůj tip v komentářích!
Venku již začíná přituhovat a my si zítra povíme něco o jmelí!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama