Den č. 23 - Stojany na stromečky

7. října 2016 v 22:15 | Vapřobáci |  Výroba

Než se s naším seriálem o Vánocích vrhneme na výběr vánočního stromečku, tak si nejdříve musíme zajistit pořádný stojan!V dnešní době seženete na trhu stojany různých tvarů, barev a materiálů. Čím dál populárnějšími se stávájí plastové stojany. Upřímně řečeno, není to pro nás úplně lákavá představa - na špičce stromečku hvězda, poté krásně nastrojené jehličnaté větvě a nejedno bum, plastový stojan podobný tomuto.


Mnohem šetrnější k vánoční atmosféře jsou konzervativnější kovové stojany, které jsou velmi často zdobné a dokreslují uměleckou stránku Vánoc.


Nás ale zaujal úplně jiný způsob. Zajímavá je pro nás situace, kdy nevzhledný stojan schováte do krabice.


Není na tom nic složitého. Zkrátka si jen obstarejte obyčejnou krabici, klidně klasickou kartónovou. Do ní si udělejte nožem díru tak velkou, aby se vám tudy dokázal provléknout kmen stromečku.


Takovou krabici oblepte například balícím vánočním papírem, který můžete ještě vlastnoručně dozdobit.
Poté již jen pod krabici dejte jakýkoliv stojan, umístěte do něj stromeček a kochejte se.


Fantazii se obzlášť o vánočních svátcích meze nekladou.Po dnešku již možná víte, jak můžete pohled na obnažený kmen stromečku v dolních patrech vylepšit.
Zítra se podíváme na jiné stojany. Napadá vás na jaké?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sasa Sasa | E-mail | 15. prosince 2017 v 22:44 | Reagovat

Dobrý den, náhodou jsem narazila na Váš blog a tento článek. Moc se mi líbí. Ale hlavně se mi líbí ten stojánek s těmi hvězdičkami. Vím, že je to starší článek, ale nevíte náhodou, kde by se dal sehnat?
Děkuji.

A.K.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama