Den č. 31 - Vánoční CD

15. října 2016 v 21:05 | Vapřobáci |  Tipy

Výběr toho správného CD s vánočními koledami. To je to, co nás čeká dnes!Vzít do rukou těsto a péct cukroví. Zapálit si svíčku a pít vánoční čaj. Strojit vánoční stromeček. A konečně usednout k prostřenému stolu a zakrojit nůž do smaženého kapra. Při těchto všech činnostech by vás mělo doprovázet jedno - melodie vánočních koled!


Alespoň tak to je u nás, u VaPřObáků. Výběr toho správného CD je ale hodně složitý, ač se to tak na první pohled nemusí zdát.
Na pultech obchodů a v řádkách internetových e-shopů totiž máme nepřeberné množství takových cédéček. Prakticky nikde ale nemáte šanci si udělat představu o tom, co vás po spuštění koled čeká.

My osobně například nehledáme žádné moderní verze koled, ovšem našemu srdci nehoví ani takové typy, při kterých díky sborovému zpěvu prakticky nerozumíme textu. Po několika neúspěšných pokusech a vyhozených korunách jsme pro vás našli takové koledy, které jsou i pro nás ty pravé!


Ano, je to opravdu toto CD! Najdete zde jak typické koledy v konzervativním provedení, tak i známé světové vánoční melodie, které jsou známé již po několik desítek let - žádné americké popové novoty!

Pokud by vám snad ale náš výběr nesedl, koukněte se sem! Na tomto webu totiž najdete spousty jiných vydání koled, snad každý si vybere.


Co si pustíme k dokreslení vánoční atmosféry již víme.
Zítřek bude patřit vánočnímu půstu!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama