Den č. 33 - YouTube Vlogmas

17. října 2016 v 21:10 | Vapřobáci |  Tipy

Dnes trochu odbočíme od tradičního pojetí Vánoc k tomu naoko modernějšímu. Spoustu lidí totiž točí svůj Štědrý den a dává nám možnost si ho vychutnat s nimi.


A Cup of Style

Tato mladá sourozenecká dvojice mladých slečen nám jak v roce 2014, tak i v roce 2015 ukázala, jak slaví svůj vánoční den. Jejich nezdolná svěžest a optimismus vám určitě pomohou nasát vánoční atmosféru, která z těchto videí sálá.

Fallenka

Velmi mladá YouTuberka nám v jednom videu představila zároveň dvě věci - způsob slavení Štědrého dne a také přehled dárků, které dostala. Můžete tak načerpat inspiraci pro váš dopis Ježíškovi.

Teri Blitzen

Snad nejznámější mladá tvář ve světě tohoto moderního prostředku pro vlastní zviditelnění nás nechala nahlédnout do svého soukromí v roce 2013 a 2015. Možná vás zarazí, proč byl vynechán rok s pořadovým datem 2014, ale je to prosté - Teri slavila své Vánoce v Americe, kde na natáčení neměla tolik času ani nálady.

Makyna

Další křehká mladá dušička, která se podělila o své Vánoce. Ve videu uvidíte rovněž některé zakoupené dárky, a tak můžete toto video pojmou rovnou jako tipy na vánoční dárky.Nejzajímavější videa ohledně slavení Štědrého dne jsme vám již představili. V průběhu VaPřObu se ale můžete těšit i na tématicky jiné výběry videí.
Pro zítřek si ale ukážeme první opravdu VELKÉ téma, pro nás asi nejoblíbenější - Vánoční filmy!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Něčí Eliška Něčí Eliška | 17. října 2016 v 22:12 | Reagovat

To vlogmas netočí žádný kluk?
Nezajímáte se o zahraniční tvorbu?

2 Vapřobáci Vapřobáci | 17. října 2016 v 22:19 | Reagovat

[1]: Upřímně, žádné kvalitní video od kluka jsme nenašli.
Ohledně zahraniční tvorby - zaměřujeme se na domácí tvorbu, ne každý si dokáže při překládání ještě naplno užívat vánoční atmosféru, kterou se na nás v takových videích snaží youtubeři přenést. Takže asi tak.:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama