Den č. 38 - Vánoční weby

22. října 2016 v 22:57 | Vapřobáci |  Tipy

Vánoční blogy jsme si už prošli, nyní jsou na řadě webové stránky s vánoční tématikou!Adventní kalendář České Televize

Na tomto webu můžete každoročně odškrtávat dny do Štědrého dne. Na každý den je pro vás přichystané jedno pokračování příběhu s nějakou jednoduchou hrou, která vás ale může zabavit na celé hodiny! Pokud nechcete čekat na 1. prosince, tak si projděte předchozí ročníky!

Vlastní adventní kalendář

Tato stránka vám poskytuje možnost vytvořit si vlastní online adventní kalendář s motivem dle vašeho gusta. Do každého okénka si můžete vložit malý vzkaz pro své blízké nebo například indicii pro vaše malé ratolesti kde doma hledat sladkou odměnu.

Kouzelné Vánoce

Web plný Vánoc! Od cukroví přes dekorace, ozdoby, koledy, hry až k tipům na dárky, kde můžete hledat inspiraci. Jednu nevýhodu tento web má - není aktualizovaný.

Víra Vánoc

Jak již název napovídá, tak na této stránce se dozvíte především duchovní a tradiční věci týkající se vánočních svátků. I my zde ale čerpáme inspiraci pro náš blog!

WhyChristmas

A samozřejmě i jeden zahraniční tip! Tento americký web vás zásobuje hromadou typických vánočních amerických tradic, cestou Vánoc kolem světa a nebo také kupou vánočních aktivit!
Kam se v případě vánočního lenošení podívat již víme!
A zítra? Zítra budeme pouštět lodičky!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama