Den č. 47 - Dopis Ježíškovi

31. října 2016 v 21:56 | Vapřobáci |  Ostatní

Pojďmě se všichni přenést o několik let zpět a proměnit se na chvilku opět v dítě!Dopis Ježíškovi nemá být pouze o sloupci dárků, které chcete, aby vám Ježíšek přinesl. Alespoň u nás, Vapřobáků, to tak nikdy nebylo.

Základem takového dopisu má být samotný text, který chcete svému dárci sdělit. Pěkně Ježíška oslovte a napište mu, jak se na Vánoce připravujete. Nezapomeňte připomenout, jak jste se chovali po celý rok a připomenout i své úspěchy, kterých jste dosáhli - dříve možnáí dobré známky ve škole a pomáhání rodičům, dnes například nějaké kariérní posuny?

K pravému nefalšovanému dopisu patří i obrázek! Nezapomeňte tedy vzít do rukou pastelky a pustit se do vánočního stromečku, betlému, samotné podobizny Ježíška, o které jsme si povídali zde!

Ano a poté se můžete pustit do toho, co byste rádi pod stromečkem našli. Je úplně jedno, jestli zmíníte vše, Ježíšek totiž všechny vaše toužebná přání po celý rok pečlivě sledoval a sám si vše pamatuje možná i lépe, než vy.

Poté stačí jen slušně poděkovat a strčit dopis do obálky. A jakou adresu napsat? Buď se inspirujte zde, nebo napište jen prosté Pro Ježíška a dopis vložte za okno. Však on si cestu najde.


Snad vám vyplavaly na povrch vzpomínky na dětské psaní Ježíškovi.
Listopad otevřeme článkem o velmi žádaném tématu - vánočním spodním prádlem!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Něčí Eliška Něčí Eliška | 1. listopadu 2016 v 21:56 | Reagovat

Bude článek o vánočním spodním prádle spojen s giveaway?

2 Vapřobáci Vapřobáci | 1. listopadu 2016 v 22:09 | Reagovat

Ahoj Eliško! Bohužel, vypadá to, že jediný, kdo se zde pravidelně zapojuje do dění, jsi ty. :-(
I za to tě ale chceme odměnit individuálně! Spojíme se s tebou a děkujeme za přízeň. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama