Den č. 57 - Vánoční katalogy

11. listopadu 2016 v 23:22 | Vapřobáci |  Ostatní

Od začátku listopadu vám přistávají ve schránce, dnes se snesly až k nám na blog. Řeč bude o vánočních katalozích.Záměrně se zaměříme pouze na katalogy a obyčejné letáky necháme stranou.

Vánoční katalogy zasílá do vašich domovů mnoho obchodů, které se snaží upoutat pozornost nejen vaší, ale především dětí, které při pohledu na chodící panenku získají pocit, že pokud právě tato vymoženost nebude pod vánočním stromečke, tak to budou nevydařené Vánoce. A rodiče mnohdy podlehnou.


Několikastránkové archy většinou posílají všechny možné hračkárny, které vám představí nejnovější trendy a, jak píšeme výše, začnou vaše děti přesvědčovat o nutnosti danou hračku vlastnit. Nutno ale popravdě podotknout, že na prohlížení takových katalogů jsme se jako malí těšili všichni. A dokonce i teď si tu chvilku na prolistování ještě najdeme.


Kromě tradičních zásilek z hračkáren ale naše schránky zaplňují také reklamní materiály jiných obchodů, jako například Tescomy, která nabízí velkou škálu vykrajovátek, svícnů, zdobiček, plechů, zkrátka všehochuť Vánoc!


Pozadu nezůstává ani čím dál tím populárnější DecoDoma, jejichž plátek vánočních dekorací vám dokáže jen pouhým listováním navodit tu pravou vánoční atmosféru.Listujte a bavte se!
Zítřek zasvětíme zvonečkům pro Ježíška!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama