Den č. 91 - Televizní program

21. prosince 2016 v 8:41 | Vapřobáci |  Televize

Klasika i premiéry, pohádky i filmy. Na své si letos v televizi přijde opravdu každý.Pro ty z vás, kdo ještě letošní vánoční plán neviděl, můžeme přinést pár tipů.

Pokud patříte mezi šetřílky, máte možnost hledat své oblíbené pohádky přes internet, my doporučujeme stránku od idnesu, na které najdete asi nejpřehlednější TV Program.

Mnohem lepší variantou je z našeho pohledu ale investovat cirka dvacet korun a koupit si klasický časopis, kterých je na pultech v tuto chvíli hafo, a mít vše pěkně černé na bílém. Nás navíc ohromně baví si jednotlivé favority zaškrtávat fixou, abychom na nějakou tu klasiku nezapomněli. Vybírejte ten, ve kterém je zahrnuto jak pár dní před Vánoci, tak i pár dní po Silvestru.

Chytré televize ještě nabízejí jednu vymoženost - přehled toho, co se bude v televizi dít! Většinou pod tlačítkem Guide se skrývá sáhodlouhý seznam toho, na co se můžete těšit. Sami si tak můžete nastavit, na co vás má televize upozornit, až se dostane do vysílání.


A co nás tedy letos čeká? Nemá cenu vypisovat vše, ale na Štědrý den si rozhodně nenechte ujít Pelíšky a námi několikrát proklamovanou Půlnoční mši. Na Boží hod na obrazovkách přivítáme preméru pohádky Slíbená princezna nebo třeba známý vánoční příběh dvou chobotniček. A konečně na Štěpána uvidíme hořkou komedii, kterou produkce nazvala prozíravě Vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana, načež si spravíme chuť opakováním té největší vánočí klasiky - Popelky!
Na co se letos v televizi těšíte vy?
A už máte zabalené dárky?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama